Posts in _reads
Čtení do postele

Tohle píšu s nohou v ortéze, na kterou mám zakázáno se dalších několik týdnů postavit. Záminka proto vidět všechny trailery světa a k tomu prolítnou články # XY things that made us (any verb). Ale i tak občas objevím něco, co stojí za to číst, i když můžete trávit čas jinde než přikovaní k posteli. 

Read More
Čtení po částech

Už skoro rok se sbírám z rozchodu a pořád přemýšlím, o tom, kdy konečně přijde breaking point. Moment, kdy si přiznám(e), že to bylo skvělé a(le) posuneme se dál. Mám na všechno v životě plán, tak chci mít i plán na smutek.

Read More
Bez prekladu

Habseligkeiten je nepřeložitelné slovo, které popisuje věci, které dospělým připradají bezcenné, ale děti v nich vidí poklady. Jsou slova, která nám připadají vyprázdněná, zosobněná klišé, takže už v nich nevidíme poklady, kterými doopravdy jsou. 

Read More
Na čtení během Fashion Weeku

MBPFW znamená vždycky čekání. Na akreditaci, ve frontě na potvrzení akreditace, na místo, na jiné místo, protože na původní přišla celebrita, na streetstyle fotografa, na Karin, na další přehlídku, na dort, na to, až to všechno skončí. A čekání znamená spoustu času na čtení.

Read More