Klub Buffalo

Zásadní hra mojí puberty spočívala v tom, že všichni kamarádi jsou členy údajně geniálního Klubu Buffalo. Vše, co o něm říkají je báječné a zábavné. Sdílí společná tajemství a jen pod podmínkou absolutní loajality vůči Klubu Tě přijmou mezi sebe.

Read More
_thinkspavlina_speaksComment
Šli dva a prostřední upad

Z Erasmu se jednoeurovými letenkami stalo sloveso. Synonymum pro setkání napříč národnostmi, která se by mohla odehrávat kdekoliv, ale doopravdy jsou vždy stejná. Naučili jsme se ve zkratce popsat národní streotypy a vypít cokoliv na ex. Angličtina nabíhá automaticky stejně jako seznamy zemí, ve kterých jsme už žili. A s nimi sny o tom, jednou bude.

Read More
Makeover k horšímu

Zbožňuju sestřihy z pěveckých soutěží, které ukazují soutěžící před a potom. Nevkusné Popelky, kterým ruka stylistů / vizážistů / koučů / mentorů / béčkových celebrit změnila život. A šatník. Najednou mluví zábavněji, zpívají lépe a vyprodávají haly. Údajně.

Read More
Zeitgeist ve skříni

Móda je často zvenku považovaná za povrchní večírek jen pro zvané, který nemá s realitou všedního dne nic společného. Opak je pravdou: trendy jsou výsledkem širšího kontextu. Změn ve společnosti. Odrazem politického dění a ekonomické situace. Tepláky, podprsenky a ledvinky to ukázali v praxi.

Read More
Aby to všechno bylo časopisově hezký

Jezdím do Varů už od sedmnácti a pamatuju si, jak jsme s holkama šetřily na ten jeden noční párek v rohlíku na cestě do stanového městečka. Dva měsíce dopředu jsem plánovala outfity, aby mi pak došlo, že vyndavat podpatky z krosny je bizár i na mě. A tak jsem jenom seděla v parku a snila o tom, že jednou budu ta holka, co se má ve Varech časopisově hezky.

Read More